सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 77063123P |
| LIXINC Part # | 77063123P |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 3 RES 12K OHM 6SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 77063123P PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 77063123P |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 770 |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 12k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 3 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 6 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 6-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.600" L x 0.098" W (15.24mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 4816P-1-473LF | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC | 2255 अर्डरमा थप |
|
| CN34J131CT | RESARRAY0603X4 5% 130 OHM | 165870 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T02-274 | RES ARRAY 15 RES 270K OHM 16SOIC | 924 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07620RL | RES ARRAY 4 RES 620 OHM 2012 | 903 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07147RL | RES ARRAY 4 RES 147 OHM 1206 | 890 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07178KL | RES ARRAY 8 RES 178K OHM 1606 | 904 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0196QT0R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 870 अर्डरमा थप |
|
| 4820P-1-270 | RES ARRAY 10 RES 27 OHM 20SOIC | 986 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-20R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 830 अर्डरमा थप |
|
| 766163471GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC | 815 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-072K67L | RES ARRAY 4 RES 2.67K OHM 1206 | 846 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-512J8LF | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 2506 | 801 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-393 | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 8SIP | 850 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10859 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18425 | $0.18425 |
| 1000 | $0.18425 | $184.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।