सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAY16-101J8LF |
| LIXINC Part # | CAY16-101J8LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAY16-101J8LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAY16-101J8LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAY16 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 100 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1506 |
| आकार / आयाम: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| 4306R-102-680LF | RES ARRAY 3 RES 68 OHM 6SIP | 875 अर्डरमा थप |
|
| RAVF102DJT3R00 | RES ARRAY 2 RES 3 OHM 0404 | 895 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1002U1002P1AT | ACAS 0606 10K U 10K AT P1 | 902 अर्डरमा थप |
|
| RAVF324DJT12K0 | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 2012 | 993 अर्डरमा थप |
|
| Y1522V0191VV0U | RES NETWORK 4 RES 1K OHM 8SMD | 800 अर्डरमा थप |
|
| 4818P-1-104LF | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 18SOIC | 940 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0711R5L | RES ARRAY 4 RES 11.5 OHM 0804 | 901 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-1-301 | RES ARRAY 7 RES 300 OHM 14DIP | 953 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V392JV | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 | 10917 अर्डरमा थप |
|
| 766143221GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC | 883 अर्डरमा थप |
|
| CSC09A01330RGPA | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 9SIP | 904 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-102-330LF | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP | 892 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-51R1F4LF | RES ARRAY 4 RES 51.1 OHM 1206 | 925 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 30881 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37000 | $0.37 |
| 5000 | $0.04418 | $220.9 |
| 10000 | $0.04216 | $421.6 |
| 25000 | $0.04039 | $1009.75 |
| 50000 | $0.03953 | $1976.5 |
| 125000 | $0.03875 | $4843.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।