सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 768161561GP |
| LIXINC Part # | 768161561GP |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 768161561GP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 768161561GP |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 768 |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 560 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 15 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.071" (1.80mm) |
| 4816P-T01-474LF | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC | 955 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07560KL | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 1206 | 980 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1601331JTF | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SSOP | 872 अर्डरमा थप |
|
| 742X0832202FP | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206 | 828 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0712K1L | RES ARRAY 4 RES 12.1K OHM 2012 | 905 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07140RL | RES ARRAY 4 RES 140 OHM 1206 | 965 अर्डरमा थप |
|
| YC324-JK-07560KL | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 2012 | 871 अर्डरमा थप |
|
| 766163472GP | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 4598 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-222LF | RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14DIP | 945 अर्डरमा थप |
|
| EXB-E10C332J | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 1608 | 8801 अर्डरमा थप |
|
| 4612X-102-471LF | RES ARRAY 6 RES 470 OHM 12SIP | 886 अर्डरमा थप |
|
| MSP10A031K00GEJ | RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP | 820 अर्डरमा थप |
|
| 4609X-101-333LF | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP | 1544 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10985 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 1032 | $0.95127 | $981.71064 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।