सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4306R-101-393LF |
| LIXINC Part # | 4306R-101-393LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 5 RES 39K OHM 6SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4306R-101-393LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4306R-101-393LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 39k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 5 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 6 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 6-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 4306R-101-821 | RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP | 984 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DFT24R0 | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 1206 | 892 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0766K5L | RES ARRAY 2 RES 66.5K OHM 0606 | 952 अर्डरमा थप |
|
| 766163272GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC | 959 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV50015001TF | RES NETWORK 5 RES 5K OHM 8SOIC | 884 अर्डरमा थप |
|
| RF064PJ104CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 892 अर्डरमा थप |
|
| TC164-JR-0756KL | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206 | 831 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-2-103LF | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC | 2845 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0743K2L | RES ARRAY 4 RES 43.2K OHM 2012 | 874 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07280KL | RES ARRAY 2 RES 280K OHM 0606 | 818 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0590BQ9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 885 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07115RL | RES ARRAY 4 RES 115 OHM 2012 | 869 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0753K6L | RES ARRAY 2 RES 53.6K OHM 0606 | 982 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10952 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2030 | $0.41600 | $844.48 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।