सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RAVF104DFT430K |
| LIXINC Part # | RAVF104DFT430K |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RAVF104DFT430K PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RAVF104DFT430K |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RAVF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 430k |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| 4608X-AP2-151LF | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 8SIP | 854 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-221 | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP | 863 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-103LF | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 2947 अर्डरमा थप |
|
| 766163824GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC | 946 अर्डरमा थप |
|
| CSC09A01560RGPA | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SIP | 854 अर्डरमा थप |
|
| 4612X-102-122LF | RES ARRAY 6 RES 1.2K OHM 12SIP | 893 अर्डरमा थप |
|
| 766163390GP | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC | 874 अर्डरमा थप |
|
| 1776-C4815 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 12SIP | 923 अर्डरमा थप |
|
| CSC08A032K20GPA | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP | 864 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-393LF | RES ARRAY 9 RES 39K OHM 10SIP | 923 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0718KL | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 884 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0718K7L | RES ARRAY 8 RES 18.7K OHM 1606 | 921 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07160RL | RES ARRAY 2 RES 160 OHM 0606 | 982 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10832 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02100 | $0.021 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।