सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | VSSR2003101JUF |
| LIXINC Part # | VSSR2003101JUF |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | VSSR2003101JUF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | VSSR2003101JUF |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | VSSR |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 100 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 10 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 20 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-SSOP |
| आकार / आयाम: | 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.76mm) |
| EXB-24V183JX | RES ARRAY 2 RES 18K OHM 0404 | 19080 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-102-512LF | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 8SIP | 2141 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT160K | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 0804 | 994 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07267KL | RES ARRAY 4 RES 267K OHM 0804 | 925 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07140KL | RES ARRAY 4 RES 140K OHM 2012 | 980 अर्डरमा थप |
|
| 77063564P | RES ARRAY 3 RES 560K OHM 6SIP | 917 अर्डरमा थप |
|
| 767163161GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 160 OHM 16SOIC | 917 अर्डरमा थप |
|
| 4607X-101-105LF | RES ARRAY 6 RES 1M OHM 7SIP | 935 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-0782KL | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 2512 | 923 अर्डरमा थप |
|
| EXB-14V104JX | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0302 | 14650 अर्डरमा थप |
|
| 768203270GPTR13 | RES ARRAY 10 RES 27 OHM 20SOIC | 900 अर्डरमा थप |
|
| RM2012B-104/104-NWXL10 | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0805 | 843 अर्डरमा थप |
|
| 77063152P | RES ARRAY 3 RES 1.5K OHM 6SIP | 839 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11605 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.67000 | $2.67 |
| 10 | $2.36500 | $23.65 |
| 25 | $2.19320 | $54.83 |
| 55 | $2.06400 | $113.52 |
| 110 | $1.80600 | $198.66 |
| 275 | $1.54800 | $425.7 |
| 550 | $1.29000 | $709.5 |
| 1045 | $1.11800 | $1168.31 |
| 5005 | $1.08360 | $5423.418 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।