सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AF164-FR-0786K6L |
| LIXINC Part # | AF164-FR-0786K6L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 86.6K OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AF164-FR-0786K6L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AF164-FR-0786K6L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | AF164 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 86.6k |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±250ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| EXB-N8V361JX | RES ARRAY 4 RES 360 OHM 0804 | 6201 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-AP2-203LF | RES ARRAY 3 RES 20K OHM 6SIP | 879 अर्डरमा थप |
|
| 766163512GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 16SOIC | 937 अर्डरमा थप |
|
| 741C083123JP | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804 | 810 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-151LF | RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14DIP | 927 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-101LF | RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SIP | 1183 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V132JV | RES ARRAY 2 RES 1.3K OHM 0606 | 999 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-102-182 | RES ARRAY 3 RES 1.8K OHM 6SIP | 877 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07107RL | RES ARRAY 4 RES 107 OHM 1206 | 836 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-104-331/471L | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP | 934 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-T02-222 | RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC | 844 अर्डरमा थप |
|
| CAT10-562J4LF | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 | 822 अर्डरमा थप |
|
| CSC04A0322K0GPA | RES ARRAY 2 RES 22K OHM 4SIP | 948 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10902 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।