सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | Y1747V0019QT9W |
| LIXINC Part # | Y1747V0019QT9W |
| निर्माता | VPG Foil |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | Y1747V0019QT9W PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | Y1747V0019QT9W |
| ब्रान्ड: | VPG Foil |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | VPG Foil |
| श्रृंखला: | SMNZ |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 5k |
| सहिष्णुता: | ±0.02% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.01% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±1ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±0.2ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.073" (1.86mm) |
| 767141203GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC | 918 अर्डरमा थप |
|
| YC158TJR-0736RL | RES ARRAY 8 RES 36 OHM 1206 | 829 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-0710KL | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512 | 861 अर्डरमा थप |
|
| 767163203GP | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 1845 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-071K07L | RES ARRAY 4 RES 1.07K OHM 1206 | 964 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-1820F4LF | RES ARRAY 4 RES 182 OHM 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| CN34J563CT | RESARRAY0603X4 5% 56K OHM | 100906 अर्डरमा थप |
|
| YC158TJR-0722KL | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 1206 | 1209 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-101-562LF | RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 8SIP | 983 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07365RL | RES ARRAY 4 RES 365 OHM 2012 | 960 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-1-103LF | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 14551 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0736K5L | RES ARRAY 8 RES 36.5K OHM 1606 | 881 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-073K32L | RES ARRAY 4 RES 3.32K OHM 0804 | 911 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11220 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $38.00000 | $38 |
| 10 | $33.41600 | $334.16 |
| 25 | $30.45960 | $761.49 |
| 50 | $28.89820 | $1444.91 |
| 100 | $27.85720 | $2785.72 |
| 300 | $26.54550 | $7963.65 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।