सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4420P-2-271LF |
| LIXINC Part # | 4420P-2-271LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 19 RES 270 OHM 20SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4420P-2-271LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4420P-2-271LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4400P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 270 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 19 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 20 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 160mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 20-SOL |
| आकार / आयाम: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.114" (2.90mm) |
| RAVF104DFT36K0 | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 0804 | 986 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-071K05L | RES ARRAY 8 RES 1.05K OHM 1606 | 855 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-390LF | RES ARRAY 9 RES 39 OHM 10SIP | 957 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-07330RL | RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 | 812 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-071K5L | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 2012 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RF062PJ113CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 979 अर्डरमा थप |
|
| 767161331GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC | 885 अर्डरमा थप |
|
| 4610H-101-502LF | RES ARRAY 9 RES 5K OHM 10SIP | 865 अर्डरमा थप |
|
| 767163391GP | RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC | 1297 अर्डरमा थप |
|
| YC122-FR-071ML | RES ARRAY 2 RES 1M OHM 0404 | 835 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07402KL | RES ARRAY 2 RES 402K OHM 0606 | 848 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-472LF | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 3064 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-07750RL | RES ARRAY 4 RES 750 OHM 1206 | 10563 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10999 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.79002 | $0.79002 |
| 1500 | $0.68900 | $1033.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।