सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4116R-1-103 |
| LIXINC Part # | 4116R-1-103 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4116R-1-103 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4116R-1-103 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4100R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 10k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 250mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-DIP |
| आकार / आयाम: | 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.185" (4.69mm) |
| EXB-2HV153JV | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 1506 | 7383 अर्डरमा थप |
|
| OSOPTC1003AT0 | RES ARRAY 12RES 100K OHM 24SSOP | 1834 अर्डरमा थप |
|
| ORNV50025001T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 838 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T02-561LF | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC | 883 अर्डरमा थप |
|
| CSC06A012K20GPA | RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 6SIP | 897 अर्डरमा थप |
|
| TC124-JR-072K2L | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804 | 20802 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07174KL | RES ARRAY 4 RES 174K OHM 1206 | 970 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV334JV | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1506 | 5866 अर्डरमा थप |
|
| DFNA1001CT1 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8VDFN | 853 अर्डरमा थप |
|
| CN24J224CT | RESARRAY0402X4 5% 220K OHM | 30945 अर्डरमा थप |
|
| 767143152GP | RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC | 855 अर्डरमा थप |
|
| 77063390P | RES ARRAY 3 RES 39 OHM 6SIP | 862 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-682 | RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16DIP | 886 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13468 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.70000 | $1.7 |
| 10 | $1.49922 | $14.9922 |
| 25 | $1.37817 | $34.45425 |
| 50 | $1.25741 | $62.8705 |
| 100 | $1.08815 | $108.815 |
| 250 | $0.91888 | $229.72 |
| 500 | $0.77379 | $386.895 |
| 1000 | $0.64322 | $643.22 |
| 5000 | $0.61662 | $3083.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।