सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 766165201APTR13 |
| LIXINC Part # | 766165201APTR13 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 766165201APTR13 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 766165201APTR13 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 766 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Dual Terminator |
| प्रतिरोध (ओम): | 220, 1.8k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 28 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.75mm) |
| 4610X-AP2-330LF | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SIP | 853 अर्डरमा थप |
|
| 4610H-101-330LF | RES ARRAY 9 RES 33 OHM 10SIP | 935 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-R2R-102 | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 977 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07178KL | RES ARRAY 2 RES 178K OHM 0606 | 866 अर्डरमा थप |
|
| 4308H-101-103LF | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP | 967 अर्डरमा थप |
|
| CN24J684CT | RESARRAY0402X4 5% 680K OHM | 30827 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A0133K0GEK | RES ARRAY 9 RES 33K OHM 10SIP | 997 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-073KL | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0404 | 807 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-073KL | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 | 927 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T02-512 | RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC | 948 अर्डरमा थप |
|
| 742X083000XP | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206 | 853 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT4K30 | RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 0804 | 850 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A01100RGPA | RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SIP | 997 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11000 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.51620 | $1.5162 |
| 3000 | $1.00058 | $3001.74 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।