सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MPMT20018001AT1 |
| LIXINC Part # | MPMT20018001AT1 |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MPMT20018001AT1 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MPMT20018001AT1 |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | MPM |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Voltage Divider |
| प्रतिरोध (ओम): | 2k, 8k |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.05% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±2ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 3 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-23 |
| आकार / आयाम: | 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.040" (1.02mm) |
| 741C083512JP | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 0804 | 901 अर्डरमा थप |
|
| EXB-Q16P334J | RES ARRAY 15 RES 330K OHM 1506 | 10338 अर्डरमा थप |
|
| 766143153GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 15K OHM 14SOIC | 908 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-102-820LF | RES ARRAY 2 RES 82 OHM 4SIP | 938 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV25021002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 823 अर्डरमा थप |
|
| 4310M-102-105LF | RES ARRAY 5 RES 1M OHM 10SIP | 863 अर्डरमा थप |
|
| 742C163474JP | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 2506 | 997 अर्डरमा थप |
|
| OSOPTB5000BT0 | RES ARRAY 8RES 500 OHM 16SSOP | 1345 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-1-202 | RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC | 912 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1001E1002P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 877 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V4R3JV | RES ARRAY 2 RES 4.3 OHM 0606 | 842 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07102RL | RES ARRAY 4 RES 102 OHM 2012 | 885 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V113JV | RES ARRAY 2 RES 11K OHM 0606 | 821 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 16732 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.09000 | $4.09 |
| 1000 | $1.86150 | $1861.5 |
| 2000 | $1.82500 | $3650 |
| 5000 | $1.79580 | $8979 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।