सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC162-JR-07510RL |
| LIXINC Part # | YC162-JR-07510RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC162-JR-07510RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC162-JR-07510RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC162 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 510 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 4 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0606, Convex |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| TC124-FR-0714K3L | RES ARRAY 4 RES 14.3K OHM 0804 | 840 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0724R3L | RES ARRAY 8 RES 24.3 OHM 1606 | 914 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-562LF | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14DIP | 869 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT30K0 | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 1206 | 834 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-273JALF | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 1608 | 854 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-102-563LF | RES ARRAY 3 RES 56K OHM 6SIP | 1000 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V221JV | RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606 | 48409 अर्डरमा थप |
|
| MSP06A011K20GEJ | RES ARRAY 5 RES 1.2K OHM 6SIP | 881 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-562 | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 16DIP | 972 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0738R3L | RES ARRAY 4 RES 38.3 OHM 1206 | 940 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-681LF | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 978 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0712R4L | RES ARRAY 4 RES 12.4 OHM 2012 | 923 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT20R0 | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 854 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10807 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01258 | $0.01258 |
| 5000 | $0.01258 | $62.9 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।