सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4816P-T01-562 |
| LIXINC Part # | 4816P-T01-562 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4816P-T01-562 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4816P-T01-562 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4800P |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 5.6k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 160mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-SOM |
| आकार / आयाम: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.094" (2.40mm) |
| RAVF164DJT22R0 | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 20871 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-073K32L | RES ARRAY 4 RES 3.32K OHM 2012 | 887 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1603102JUF | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SSOP | 3428 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-102-474LF | RES ARRAY 3 RES 470K OHM 6SIP | 918 अर्डरमा थप |
|
| SOMC1603100RJEA | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC | 8185 अर्डरमा थप |
|
| 4605X-101-473LF | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 5SIP | 1839 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-3-331/391LF | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 976 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-1004F4LF | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 | 968 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-0730KL | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 1206 | 859 अर्डरमा थप |
|
| SOMC16016K20JEA | RES ARRAY 15 RES 6.2K OHM 16SOIC | 939 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-074K32L | RES ARRAY 8 RES 4.32K OHM 1606 | 814 अर्डरमा थप |
|
| 4820P-T02-151 | RES ARRAY 19 RES 150 OHM 20SOIC | 924 अर्डरमा थप |
|
| CN34J821CT | RESARRAY0603X4 5% 820 OHM | 820 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10954 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।