सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4608X-AP1-181LF |
| LIXINC Part # | 4608X-AP1-181LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4608X-AP1-181LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4608X-AP1-181LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Tape & Box (TB) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 180 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 7 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| Y1365V0207QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 978 अर्डरमा थप |
|
| 766161272GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 805 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 1373 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07120RL | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 | 981 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V242JV | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 958 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0776R8L | RES ARRAY 8 RES 76.8 OHM 1606 | 832 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-073KL | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 | 861 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-07510KL | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 | 959 अर्डरमा थप |
|
| YC324-JK-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 2012 | 874 अर्डरमा थप |
|
| EXB-28V274JX | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 989 अर्डरमा थप |
|
| EXB-E10C824J | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 1608 | 905 अर्डरमा थप |
|
| MPM10019001AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 817 अर्डरमा थप |
|
| 767143221GP | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC | 964 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10815 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13300 | $0.133 |
| 5000 | $0.13150 | $657.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।