सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAY16-434J4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-434J4LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAY16-434J4LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAY16-434J4LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAY16 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 430k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| YC162-JR-073K6L | RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0606 | 993 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-821 | RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14DIP | 938 अर्डरमा थप |
|
| PRA100I4-20KBBNT | SFERNICE THIN FILMS | 931 अर्डरमा थप |
|
| CSC06A0375R0GPA | RES ARRAY 3 RES 75 OHM 6SIP | 814 अर्डरमा थप |
|
| ACASA1000E3000P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 801 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-07124RL | RES ARRAY 4 RES 124 OHM 1206 | 899 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-0775RL | RES ARRAY 8 RES 75 OHM 2512 | 945 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-120LF | RES ARRAY 5 RES 12 OHM 10SIP | 833 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-T01-271 | RES ARRAY 10 RES 270 OHM 20SOIC | 890 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-AP1-181LF | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 8SIP | 986 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0207QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 915 अर्डरमा थप |
|
| 766161272GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 959 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 1413 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10824 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01918 | $0.01918 |
| 10000 | $0.01918 | $191.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।