सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 77083152P |
| LIXINC Part # | 77083152P |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 77083152P PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 77083152P |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 770 |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 1.5k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 766163681GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC | 920 अर्डरमा थप |
|
| 77083474P | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 8SIP | 1801 अर्डरमा थप |
|
| 741X043470JP | RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0404 | 906 अर्डरमा थप |
|
| EXB-2HV244JV | RES ARRAY 8 RES 240K OHM 1506 | 815 अर्डरमा थप |
|
| 752091332GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SRT | 873 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DFT13K0 | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| 753103101GP | RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT | 949 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V433JV | RES ARRAY 2 RES 43K OHM 0606 | 977 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07191KL | RES ARRAY 2 RES 191K OHM 0606 | 868 अर्डरमा थप |
|
| 766161103GP | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC | 4204 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ512CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 954 अर्डरमा थप |
|
| CSC10B0110K0GPA | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 914 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0749R9L | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206 | 4493 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12676 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.69000 | $0.69 |
| 10 | $0.57467 | $5.7467 |
| 25 | $0.49286 | $12.3215 |
| 50 | $0.44357 | $22.1785 |
| 100 | $0.38601 | $38.601 |
| 250 | $0.34496 | $86.24 |
| 500 | $0.27925 | $139.625 |
| 1000 | $0.22587 | $225.87 |
| 5000 | $0.21355 | $1067.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।