सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4308R-101-102 |
| LIXINC Part # | 4308R-101-102 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4308R-101-102 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4308R-101-102 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 1k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 7 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 767143123GP | RES ARRAY 7 RES 12K OHM 14SOIC | 920 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-072KL | RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0404 | 871 अर्डरमा थप |
|
| YC158TJR-0720RL | RES ARRAY 8 RES 20 OHM 1206 | 894 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-0711RL | RES ARRAY 2 RES 11 OHM 0606 | 927 अर्डरमा थप |
|
| VSSR2401103GUF | RES ARRAY 23 RES 10K OHM 24SSOP | 1034 अर्डरमा थप |
|
| ACASA1003S1003P1AT | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 | 1262 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07178KL | RES ARRAY 4 RES 178K OHM 1206 | 982 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1601103GTF | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SSOP | 816 अर्डरमा थप |
|
| 4308H-101-273 | RES ARRAY 7 RES 27K OHM 8SIP | 923 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V560JV | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0606 | 1003 अर्डरमा थप |
|
| M8340108K1001GGD03 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP | 974 अर्डरमा थप |
|
| EXB-A10P563J | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 2512 | 860 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V123JX | RES ARRAY 2 RES 12K OHM 0404 | 20864 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10984 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62510 | $0.6251 |
| 2000 | $0.45500 | $910 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।