सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4416P-2-122 |
| LIXINC Part # | 4416P-2-122 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4416P-2-122 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4416P-2-122 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4400P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 1.2k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 15 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 160mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-SOL |
| आकार / आयाम: | 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.114" (2.90mm) |
| Y1747V0216QQ9R | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 8SOIC | 874 अर्डरमा थप |
|
| 767141103GP | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC | 6131 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0745K3L | RES ARRAY 4 RES 45.3K OHM 1206 | 951 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-3-220/330 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16DIP | 836 अर्डरमा थप |
|
| 767143822GP | RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14SOIC | 893 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-102LF | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 2120 अर्डरमा थप |
|
| ORNV20011002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 856 अर्डरमा थप |
|
| 4309R-101-472 | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP | 1488 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-181JALF | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 1608 | 972 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-101-471LF | RES ARRAY 5 RES 470 OHM 6SIP | 1875 अर्डरमा थप |
|
| 766141202GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 2K OHM 14SOIC | 931 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-510LF | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16DIP | 818 अर्डरमा थप |
|
| MSP10C05191AGEJ | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 939 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10962 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66500 | $0.665 |
| 1500 | $0.65000 | $975 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।