सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 753163220GPTR7 |
| LIXINC Part # | 753163220GPTR7 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 753163220GPTR7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 753163220GPTR7 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 753 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 22 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-DRT |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.100" (2.53mm) |
| TC164-JR-0720KL | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 | 812 अर्डरमा थप |
|
| EXB-24V200JX | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0404 | 910 अर्डरमा थप |
|
| 766143472GP | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC | 853 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-071K33L | RES ARRAY 4 RES 1.33K OHM 1206 | 972 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT20K0 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 | 881 अर्डरमा थप |
|
| 742C04310R0FP | RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0606 | 937 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-072K4L | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0404 | 880 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-0747RL | RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0404 | 953 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-101-681LF | RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SIP | 1818 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-075K6L | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 | 961 अर्डरमा थप |
|
| MCNY41J220F | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 912 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07348KL | RES ARRAY 4 RES 348K OHM 2012 | 909 अर्डरमा थप |
|
| 766141820GP | RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC | 976 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10948 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84338 | $1.84338 |
| 1000 | $1.70369 | $1703.69 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।