सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | EXB-2HV562JV |
| LIXINC Part # | EXB-2HV562JV |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 1506 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | EXB-2HV562JV PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | EXB-2HV562JV |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | EXB |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 5.6k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1506 |
| आकार / आयाम: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| YC248-FR-075K36L | RES ARRAY 8 RES 5.36K OHM 1606 | 829 अर्डरमा थप |
|
| VSSR2001152GTF | RES ARRAY 19 RES 1.5K OHM 20SSOP | 820 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT470R | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 995 अर्डरमा थप |
|
| LT5400ACMS8E-4#PBF | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8TSSOP | 2131 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07365KL | RES ARRAY 4 RES 365K OHM 2012 | 931 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-102-562LF | RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP | 859 अर्डरमा थप |
|
| MNR14ERAPJ562 | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 | 5483 अर्डरमा थप |
|
| 4605X-101-502LF | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 5SIP | 975 अर्डरमा थप |
|
| TC124-JR-0736RL | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 | 992 अर्डरमा थप |
|
| MSP06A0315K0GEJ | RES ARRAY 3 RES 15K OHM 6SIP | 892 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-223LF | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 2808 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0742R2L | RES ARRAY 4 RES 42.2 OHM 2012 | 980 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ824CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 849 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13594 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27000 | $0.27 |
| 5000 | $0.03075 | $153.75 |
| 10000 | $0.02870 | $287 |
| 25000 | $0.02727 | $681.75 |
| 50000 | $0.02671 | $1335.5 |
| 125000 | $0.02614 | $3267.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।