सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAT16-331J8LF |
| LIXINC Part # | CAT16-331J8LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2506 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAT16-331J8LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAT16-331J8LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAT16 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 330 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2406 |
| आकार / आयाम: | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.030" (0.75mm) |
| 767141332GP | RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC | 965 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-2-680LF | RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC | 850 अर्डरमा थप |
|
| EXB-S8V201J | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 2009 | 3278 अर्डरमा थप |
|
| 766161821GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC | 826 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-511 | RES ARRAY 9 RES 510 OHM 10SIP | 1000 अर्डरमा थप |
|
| MAX5491NC01500-T | MATCHED RESISTOR-DIVIDER | 5894 अर्डरमा थप |
|
| ACASA100022000P100 | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 857 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-072K1L | RES ARRAY 4 RES 2.1K OHM 1206 | 919 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-077R5L | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804 | 857 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-560 | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 16SOIC | 824 अर्डरमा थप |
|
| 741X043220JP | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 | 934 अर्डरमा थप |
|
| CRA06S04356R0JTA | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0606 | 833 अर्डरमा थप |
|
| CSC06A014K70GEK | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP | 925 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13329 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46000 | $0.46 |
| 4000 | $0.07740 | $309.6 |
| 8000 | $0.06966 | $557.28 |
| 12000 | $0.06811 | $817.32 |
| 28000 | $0.06579 | $1842.12 |
| 100000 | $0.06388 | $6388 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।