सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TC164-FR-075K6L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-075K6L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TC164-FR-075K6L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TC164-FR-075K6L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | TC164 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 5.6k |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| YC324-FK-0718K7L | RES ARRAY 4 RES 18.7K OHM 2012 | 817 अर्डरमा थप |
|
| 768163333GP | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC | 915 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07137RL | RES ARRAY 4 RES 137 OHM 1206 | 976 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V224JV | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 | 19528 अर्डरमा थप |
|
| 4611X-101-221LF | RES ARRAY 10 RES 220 OHM 11SIP | 869 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT6K20 | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804 | 936 अर्डरमा थप |
|
| 766161562GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC | 995 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-4530F4LF | RES ARRAY 4 RES 453 OHM 1206 | 846 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0714KL | RES ARRAY 4 RES 14K OHM 1206 | 846 अर्डरमा थप |
|
| MSP08C0382K0GEJ | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP | 964 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V684JV | RES ARRAY 2 RES 680K OHM 0606 | 940 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07255RL | RES ARRAY 8 RES 255 OHM 1606 | 966 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-101-184 | RES ARRAY 7 RES 180K OHM 8SIP | 873 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10949 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14000 | $0.14 |
| 5000 | $0.01632 | $81.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।