सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | Y1747V0491BA9R |
| LIXINC Part # | Y1747V0491BA9R |
| निर्माता | VPG Foil |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | Y1747V0491BA9R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | Y1747V0491BA9R |
| ब्रान्ड: | VPG Foil |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | VPG Foil |
| श्रृंखला: | SMNZ |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 1k, 9k |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.05% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±1ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±0.2ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.073" (1.86mm) |
| TC124-FR-0782RL | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804 | 852 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-224 | RES ARRAY 4 RES 220K OHM 8SIP | 894 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0727KL | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 1606 | 832 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV50025001T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 923 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-3-331/471 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16DIP | 906 अर्डरमा थप |
|
| MAX5490GC01000+T | RES NTWRK 2 RES 50K OHM TO236-3 | 1881 अर्डरमा थप |
|
| MNR14ERAPJ512 | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 | 882 अर्डरमा थप |
|
| RACF164DJT330R | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206 | 966 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-510 | RES ARRAY 5 RES 51 OHM 6SIP | 877 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07511KL | RES ARRAY 8 RES 511K OHM 1606 | 829 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0504QT0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 938 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-072K74L | RES ARRAY 8 RES 2.74K OHM 1606 | 900 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-472LF | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP | 2272 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10947 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.15200 | $19.152 |
| 1000 | $17.28000 | $17280 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।