सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TC164-FR-07160RL |
| LIXINC Part # | TC164-FR-07160RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TC164-FR-07160RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TC164-FR-07160RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | TC164 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 160 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| RM064PJ111CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 857 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07178KL | RES ARRAY 4 RES 178K OHM 1206 | 808 अर्डरमा थप |
|
| MNR14ERAPJ244 | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 | 908 अर्डरमा थप |
|
| RF064PJ184CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 823 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-2-101 | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC | 917 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V162JV | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 | 969 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT1R50 | RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 0804 | 815 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-07130KL | RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206 | 925 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07158KL | RES ARRAY 8 RES 158K OHM 1606 | 814 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-5110F4LF | RES ARRAY 4 RES 511 OHM 1206 | 808 अर्डरमा थप |
|
| EXB-F10V333G | RES ARRAY 5 RES 33K OHM 10SIP | 1124 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-07680KL | RES ARRAY 2 RES 680K OHM 0606 | 903 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0757K6L | RES ARRAY 8 RES 57.6K OHM 1606 | 878 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10811 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।