सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MPMT2003FT1 |
| LIXINC Part # | MPMT2003FT1 |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES NTWRK 2 RES 100K OHM TO236-3 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MPMT2003FT1 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MPMT2003FT1 |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | MPM |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Voltage Divider |
| प्रतिरोध (ओम): | 100k |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.5% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±2ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 3 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-23 |
| आकार / आयाम: | 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.040" (1.02mm) |
| 4820P-1-104 | RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SOIC | 912 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-3-221/331 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 918 अर्डरमा थप |
|
| 768163680GP | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC | 820 अर्डरमा थप |
|
| CN34J114CT | RESARRAY0603X4 5% 110K OHM | 853 अर्डरमा थप |
|
| RM064PJ362CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 959 अर्डरमा थप |
|
| LT5400BMPMS8E-2#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 871 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V562JV | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 | 27966 अर्डरमा थप |
|
| 4604X-101-473LF | RES ARRAY 3 RES 47K OHM 4SIP | 855 अर्डरमा थप |
|
| MPMT4001BT1 | RES NETWORK 2 RES 2K OHM TO236-3 | 825 अर्डरमा थप |
|
| MPMT2001FT1 | RES NETWORK 2 RES 1K OHM TO236-3 | 922 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-683 | RES ARRAY 5 RES 68K OHM 6SIP | 882 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07412KL | RES ARRAY 4 RES 412K OHM 1206 | 810 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-333LF | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 8SIP | 998 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10944 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.75560 | $1.7556 |
| 1000 | $1.68300 | $1683 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।