सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CSC06A0310K0GEJ |
| LIXINC Part # | CSC06A0310K0GEJ |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CSC06A0310K0GEJ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CSC06A0310K0GEJ |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CSC |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 10k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 3 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 6 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 300mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 6-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| TC124-FR-072K94L | RES ARRAY 4 RES 2.94K OHM 0804 | 801 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-102-150LF | RES ARRAY 3 RES 15 OHM 6SIP | 916 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV50012502T5 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 868 अर्डरमा थप |
|
| RF062PJ122CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 952 अर्डरमा थप |
|
| 4308H-101-102LF | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SIP | 820 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-0768KL | RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804 | 926 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-072R2L | RES ARRAY 2 RES 2.2 OHM 0404 | 870 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-101-470LF | RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SIP | 846 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0797R6L | RES ARRAY 4 RES 97.6 OHM 1206 | 954 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0766K5L | RES ARRAY 4 RES 66.5K OHM 0804 | 948 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT360R | RES ARRAY 4 RES 360 OHM 0804 | 853 अर्डरमा थप |
|
| LT5400AIMS8E-1#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 845 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-564LF | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 8SIP | 827 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10808 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.71554 | $0.71554 |
| 2028 | $0.68595 | $1391.1066 |
| 5031 | $0.67788 | $3410.41428 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।