सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 766141470GPTR7 |
| LIXINC Part # | 766141470GPTR7 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 766141470GPTR7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 766141470GPTR7 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 766 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 47 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 13 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.75mm) |
| 4816P-1-430LF | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 16SOIC | 899 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0752K3L | RES ARRAY 4 RES 52.3K OHM 1206 | 892 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-072K21L | RES ARRAY 2 RES 2.21K OHM 0606 | 973 अर्डरमा थप |
|
| RF062PJ361CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 945 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-102-153 | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 8SIP | 842 अर्डरमा थप |
|
| CAT16A-1003F4LF | RESARRAYA 4X0603 100K 1% 63MW CO | 817 अर्डरमा थप |
|
| 4820P-1-102 | RES ARRAY 10 RES 1K OHM 20SOIC | 808 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V754JV | RES ARRAY 4 RES 750K OHM 1206 | 893 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-272J4LF | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 8766 अर्डरमा थप |
|
| 4416P-2-332 | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC | 855 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07806RL | RES ARRAY 4 RES 806 OHM 0804 | 937 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-075K9L | RES ARRAY 4 RES 5.9K OHM 2012 | 861 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-334JALF | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1608 | 995 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10882 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 800 | $0.99310 | $794.48 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।