सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 768161332GPTR13 |
| LIXINC Part # | 768161332GPTR13 |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 768161332GPTR13 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 768161332GPTR13 |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 768 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 3.3k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 15 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.071" (1.80mm) |
| 768161151GP | RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC | 971 अर्डरमा थप |
|
| 766141123GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 12K OHM 14SOIC | 972 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T03-122/562 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 920 अर्डरमा थप |
|
| 742C163510JP | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 2506 | 3149 अर्डरमा थप |
|
| MSP08A0182K0GEJ | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP | 920 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-0720RL | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 986 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-184LF | RES ARRAY 5 RES 180K OHM 10SIP | 983 अर्डरमा थप |
|
| 4609M-101-103LF | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP | 6106 अर्डरमा थप |
|
| AF164-JR-0722RL | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 839 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-07360KL | RES ARRAY 4 RES 360K OHM 1206 | 844 अर्डरमा थप |
|
| EXB-S8V512J | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 2009 | 934 अर्डरमा थप |
|
| Y1747V0197AT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 948 अर्डरमा थप |
|
| 741X043103JP | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404 | 20912 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10890 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।