सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAT16-270J8LF |
| LIXINC Part # | CAT16-270J8LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 2506 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAT16-270J8LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAT16-270J8LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAT16 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 27 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2406 |
| आकार / आयाम: | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.030" (0.75mm) |
| YC162-FR-0712K4L | RES ARRAY 2 RES 12.4K OHM 0606 | 981 अर्डरमा थप |
|
| 741C083102JP | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804 | 24834 अर्डरमा थप |
|
| MPM4001AT1 | RES NETWORK 2 RES 2K OHM TO236-3 | 839 अर्डरमा थप |
|
| 766141472GP | RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC | 2978 अर्डरमा थप |
|
| EXB-N8V753JX | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 0804 | 20053 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT10R0 | RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804 | 846 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V121JV | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206 | 27307 अर्डरमा थप |
|
| 4310M-101-561 | RES ARRAY 9 RES 560 OHM 10SIP | 879 अर्डरमा थप |
|
| CSC09A01330RGEK | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 9SIP | 1697 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-000J8LF | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 1506 | 853 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0733K2L | RES ARRAY 4 RES 33.2K OHM 2012 | 810 अर्डरमा थप |
|
| 766161102GP | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 1979 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-078K45L | RES ARRAY 4 RES 8.45K OHM 0804 | 862 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10861 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07740 | $0.0774 |
| 4000 | $0.07740 | $309.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।