सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC248-FR-0715K4L |
| LIXINC Part # | YC248-FR-0715K4L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 15.4K OHM 1606 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC248-FR-0715K4L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC248-FR-0715K4L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC248 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 15.4k |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| Y4485V0001AT0W | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1610 | 930 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07649KL | RES ARRAY 4 RES 649K OHM 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0716K5L | RES ARRAY 4 RES 16.5K OHM 1206 | 805 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-074K42L | RES ARRAY 4 RES 4.42K OHM 0804 | 859 अर्डरमा थप |
|
| 766143270GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC | 867 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07261RL | RES ARRAY 4 RES 261 OHM 1206 | 962 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07750KL | RES ARRAY 4 RES 750K OHM 2012 | 909 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-0733KL | RES ARRAY 2 RES 33K OHM 0606 | 998 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-273J2LF | RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0606 | 980 अर्डरमा थप |
|
| CAY10-911J4LF | RES ARRAY 4 RES 910 OHM 0804 | 826 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07499RL | RES ARRAY 4 RES 499 OHM 0804 | 949 अर्डरमा थप |
|
| 767141390GP | RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC | 921 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0760K4L | RES ARRAY 2 RES 60.4K OHM 0606 | 866 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10841 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।