सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CN34F1180CT |
| LIXINC Part # | CN34F1180CT |
| निर्माता | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RESARRAY0603X4 1% 118 OHM |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CN34F1180CT PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CN34F1180CT |
| ब्रान्ड: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| श्रृंखला: | CN |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 118 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| YC248-FR-07287RL | RES ARRAY 8 RES 287 OHM 1606 | 977 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-AP1-153LF | RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SIP | 841 अर्डरमा थप |
|
| 742C083271JP | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206 | 8392 अर्डरमा थप |
|
| 741C08310R0FP | RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804 | 994 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-104-302/622L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 913 अर्डरमा थप |
|
| 4609H-101-102LF | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP | 822 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-AP1-202LF | RES ARRAY 9 RES 2K OHM 10SIP | 966 अर्डरमा थप |
|
| RP104PJ471CS | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 969 अर्डरमा थप |
|
| 766163512GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 16SOIC | 863 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07430KL | RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0606 | 884 अर्डरमा थप |
|
| CSC04A033K30GPA | RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 4SIP | 947 अर्डरमा थप |
|
| ACASA1001S1002P100 | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 2797 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-1000F4LF | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | 16164 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 100825 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।