सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RAVF102DJT47K0 |
| LIXINC Part # | RAVF102DJT47K0 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RAVF102DJT47K0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RAVF102DJT47K0 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RAVF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 47k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 4 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.018" (0.45mm) |
| 4612X-102-123LF | RES ARRAY 6 RES 12K OHM 12SIP | 813 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07287KL | RES ARRAY 4 RES 287K OHM 2012 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT36K0 | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 0804 | 941 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1603221JUF | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SSOP | 885 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-4640F4LF | RES ARRAY 4 RES 464 OHM 1206 | 804 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07665KL | RES ARRAY 8 RES 665K OHM 1606 | 882 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T02-511 | RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC | 991 अर्डरमा थप |
|
| 4308H-102-101LF | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP | 865 अर्डरमा थप |
|
| 4607X-101-473LF | RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP | 2668 अर्डरमा थप |
|
| 768161152GP | RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC | 926 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-101-470LF | RES ARRAY 5 RES 47 OHM 6SIP | 1760 अर्डरमा थप |
|
| YC124-JR-0733KL | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 | 20975 अर्डरमा थप |
|
| EXB-D10C123J | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1206 | 7053 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10896 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00808 | $0.00808 |
| 10000 | $0.00808 | $80.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।