सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TC124-FR-07825RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-07825RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 825 OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TC124-FR-07825RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TC124-FR-07825RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | TC124 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 825 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| YC164-JR-0713KL | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V134JV | RES ARRAY 2 RES 130K OHM 0606 | 943 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-0761R9L | RES ARRAY 8 RES 61.9 OHM 1606 | 904 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-076K04L | RES ARRAY 4 RES 6.04K OHM 2012 | 982 अर्डरमा थप |
|
| RP164PJ221CS | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 4519 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-602LF | RES ARRAY 8 RES 6K OHM 16DIP | 948 अर्डरमा थप |
|
| MSP06A03390RGEJ | RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP | 880 अर्डरमा थप |
|
| CSC06A0310K0GEK | RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP | 947 अर्डरमा थप |
|
| YC158TJR-077K5L | RES ARRAY 8 RES 7.5K OHM 1206 | 878 अर्डरमा थप |
|
| 4611X-101-101LF | RES ARRAY 10 RES 100 OHM 11SIP | 921 अर्डरमा थप |
|
| 742C083393JP | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 | 862 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-07221RL | RES ARRAY 2 RES 221 OHM 0606 | 875 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-122 | RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14DIP | 909 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10838 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।