सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SOMC140110K0JEA |
| LIXINC Part # | SOMC140110K0JEA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SOMC140110K0JEA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SOMC140110K0JEA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | SOMC |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 10k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 13 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 80mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.090" (2.29mm) |
| 766141562GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC | 800 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-077K32L | RES ARRAY 8 RES 7.32K OHM 1606 | 921 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-072K55L | RES ARRAY 4 RES 2.55K OHM 1206 | 849 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07806KL | RES ARRAY 4 RES 806K OHM 2012 | 996 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07562RL | RES ARRAY 4 RES 562 OHM 0804 | 875 अर्डरमा थप |
|
| CSC08A034K70GPA | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP | 903 अर्डरमा थप |
|
| CN34J163CT | RESARRAY0603X4 5% 16K OHM | 980 अर्डरमा थप |
|
| 766163274GP | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16SOIC | 946 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-07820RL | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 1206 | 8510 अर्डरमा थप |
|
| YC248-JR-071K2L | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1606 | 976 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-512JALF | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 1608 | 882 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07200KL | RES ARRAY 4 RES 200K OHM 0804 | 879 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-682 | RES ARRAY 5 RES 6.8K OHM 6SIP | 828 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10802 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.98420 | $0.9842 |
| 2000 | $0.94350 | $1887 |
| 6000 | $0.93240 | $5594.4 |
| 10000 | $0.90650 | $9065 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।