सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MSP06A0110K0GEJ |
| LIXINC Part # | MSP06A0110K0GEJ |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MSP06A0110K0GEJ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MSP06A0110K0GEJ |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | MSP |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 10k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 5 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 6 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 6-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 741X16349R9FP | RES ARRAY 49.9 OHM 8 RES 1506 | 841 अर्डरमा थप |
|
| RMKMS816-20KBWT | SFERNICE THIN FILMS | 885 अर्डरमा थप |
|
| MSP06C03100KFEJ | RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SIP | 907 अर्डरमा थप |
|
| VSSR1601202GUF | RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SSOP | 865 अर्डरमा थप |
|
| ACASN5001U5001P1AT | ACAS 0606 5K0 U 5K0 AT P1 | 1476 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ620CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 938 अर्डरमा थप |
|
| 4308M-102-222 | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP | 831 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-07200KL | RES ARRAY 2 RES 200K OHM 0606 | 932 अर्डरमा थप |
|
| MPMT10015001FT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 920 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V563JV | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206 | 15497 अर्डरमा थप |
|
| EXB-28V163JX | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804 | 6302 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07576KL | RES ARRAY 8 RES 576K OHM 1606 | 934 अर्डरमा थप |
|
| RF062PJ274CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 822 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10815 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.30399 | $2.30399 |
| 456 | $2.30399 | $1050.61944 |
| 532 | $2.08801 | $1110.82132 |
| 1026 | $1.83600 | $1883.736 |
| 5016 | $1.77120 | $8884.3392 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।