सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC124-FR-07523RL |
| LIXINC Part # | YC124-FR-07523RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 523 OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC124-FR-07523RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC124-FR-07523RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC124 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 523 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| 4816P-2-513 | RES ARRAY 15 RES 51K OHM 16SOIC | 917 अर्डरमा थप |
|
| 741C083513JP | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 | 917 अर्डरमा थप |
|
| 752243220GPTR7 | RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT | 843 अर्डरमा थप |
|
| 767163223GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC | 879 अर्डरमा थप |
|
| EXB-14V472JX | RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0302 | 32424 अर्डरमा थप |
|
| EXB-28V751JX | RES ARRAY 4 RES 750 OHM 0804 | 22001 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-0724RL | RES ARRAY 8 RES 24 OHM 2512 | 900 अर्डरमा थप |
|
| EXB-28V132JX | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 0804 | 5611 अर्डरमा थप |
|
| MNR02MRAPJ220 | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 | 2207 अर्डरमा थप |
|
| CAY16A-6812F4LF | RESARRAYA 4X0603 68K1 1% 63MW CO | 821 अर्डरमा थप |
|
| ORNV10025001T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 845 अर्डरमा थप |
|
| ORNV50022002UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 984 अर्डरमा थप |
|
| 4310M-101-510 | RES ARRAY 9 RES 51 OHM 10SIP | 917 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10936 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03737 | $0.03737 |
| 10000 | $0.03737 | $373.7 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।