सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4309R-101-222LF |
| LIXINC Part # | 4309R-101-222LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4309R-101-222LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4309R-101-222LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 2.2k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 9 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 9-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 9-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.884" L x 0.085" W (22.45mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 4612X-102-822LF | RES ARRAY 6 RES 8.2K OHM 12SIP | 946 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-07137KL | RES ARRAY 4 RES 137K OHM 0804 | 971 अर्डरमा थप |
|
| CAT10-104J4LF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804 | 8022 अर्डरमा थप |
|
| YC324-JK-07240KL | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 2012 | 818 अर्डरमा थप |
|
| CSC08A03100KGPA | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP | 944 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-1-121 | RES ARRAY 10 RES 120 OHM 20SOIC | 871 अर्डरमा थप |
|
| YC164-JR-0724RL | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 1206 | 5973 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-0741K2L | RES ARRAY 4 RES 41.2K OHM 0804 | 953 अर्डरमा थप |
|
| 766141561GP | RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC | 992 अर्डरमा थप |
|
| EXB-N8V364JX | RES ARRAY 4 RES 360K OHM 0804 | 40766 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-102-821 | RES ARRAY 3 RES 820 OHM 6SIP | 855 अर्डरमा थप |
|
| EXB-A10P824J | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 2512 | 6334 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-101-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 8SIP | 967 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11656 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.68000 | $1.68 |
| 22 | $1.48788 | $32.73336 |
| 44 | $1.36788 | $60.18672 |
| 66 | $1.24808 | $82.37328 |
| 110 | $1.08000 | $118.8 |
| 264 | $0.91203 | $240.77592 |
| 506 | $0.76801 | $388.61306 |
| 1012 | $0.63840 | $646.0608 |
| 5016 | $0.61200 | $3069.792 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।