सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRA06P0831K60JTA |
| LIXINC Part # | CRA06P0831K60JTA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRA06P0831K60JTA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRA06P0831K60JTA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRA06 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 1.6k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| YC164-FR-0722K1L | RES ARRAY 4 RES 22.1K OHM 1206 | 861 अर्डरमा थप |
|
| OSOPTC2001AT0 | RES ARRAY 12RES 2K OHM 24SSOP | 992 अर्डरमा थप |
|
| YC122-FR-071KL | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0404 | 899 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-102-201LF | RES ARRAY 5 RES 200 OHM 10SIP | 893 अर्डरमा थप |
|
| TC164-JR-07120KL | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206 | 807 अर्डरमा थप |
|
| ORNA5000AT1 | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC | 839 अर्डरमा थप |
|
| ACASN1001E5001P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 827 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-101-220LF | RES ARRAY 9 RES 22 OHM 10SIP | 953 अर्डरमा थप |
|
| AORN2492AT5 | RES NTWRK 4 RES 24.9K OHM 8SOIC | 904 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0724K3L | RES ARRAY 4 RES 24.3K OHM 1206 | 999 अर्डरमा थप |
|
| 4613X-101-102LF | RES ARRAY 12 RES 1K OHM 13SIP | 875 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-1623F4LF | RES ARRAY 4 RES 162K OHM 1206 | 910 अर्डरमा थप |
|
| ORNV25021002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 827 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10828 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02250 | $0.0225 |
| 5000 | $0.02250 | $112.5 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
| 25000 | $0.01995 | $498.75 |
| 50000 | $0.01955 | $977.5 |
| 125000 | $0.01913 | $2391.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।