सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 741C08362R0FP |
| LIXINC Part # | 741C08362R0FP |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 62 OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 741C08362R0FP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 741C08362R0FP |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 741 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 62 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| 4116R-2-123 | RES ARRAY 15 RES 12K OHM 16DIP | 912 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-331LF | RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP | 2618 अर्डरमा थप |
|
| MPMT2003CT1 | RES NTWRK 2 RES 100K OHM TO236-3 | 805 अर्डरमा थप |
|
| CN34J123CT | RESARRAY0603X4 5% 12K OHM | 884 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-07220KL | RES ARRAY 4 RES 220K OHM 1206 | 843 अर्डरमा थप |
|
| PRA100I4-1KBLNT | SFERNICE THIN FILMS | 842 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT130R | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 0804 | 957 अर्डरमा थप |
|
| CS33-20KFD | RES THIN FILM NETWORKS | 921 अर्डरमा थप |
|
| YC122-JR-07560KL | RES ARRAY 2 RES 560K OHM 0404 | 966 अर्डरमा थप |
|
| CAY16A-152J4LF | RESARRAYA 4X0603 1K5 5% 63MW CON | 883 अर्डरमा थप |
|
| 768161222GP | RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC | 834 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0754K9L | RES ARRAY 4 RES 54.9K OHM 2012 | 994 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0748K7L | RES ARRAY 2 RES 48.7K OHM 0606 | 886 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10883 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06650 | $0.0665 |
| 20000 | $0.06650 | $1330 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।