सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RAVF104DFT62R0 |
| LIXINC Part # | RAVF104DFT62R0 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 62 OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RAVF104DFT62R0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RAVF104DFT62R0 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RAVF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 62 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| 4816P-1-152LF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 2173 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV10022502UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 825 अर्डरमा थप |
|
| MSP10C01100KGEJ | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 906 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-07174RL | RES ARRAY 4 RES 174 OHM 0804 | 946 अर्डरमा थप |
|
| 4610M-101-223LF | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 815 अर्डरमा थप |
|
| AORN100-1AT5 | RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8SOIC | 1118 अर्डरमा थप |
|
| CN34J752CT | RESARRAY0603X4 5% 7.5K OHM | 898 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-104-180/390 | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP | 982 अर्डरमा थप |
|
| 4306M-102-153 | RES ARRAY 3 RES 15K OHM 6SIP | 842 अर्डरमा थप |
|
| YC164-FR-076K81L | RES ARRAY 4 RES 6.81K OHM 1206 | 896 अर्डरमा थप |
|
| CSC12B034K70GPA | RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SIP | 954 अर्डरमा थप |
|
| MNR14ERAPJ431 | RES ARRAY 4 RES 430 OHM 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-1-393LF | RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC | 850 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10857 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02100 | $0.021 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।