सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RAVF164DJT91K0 |
| LIXINC Part # | RAVF164DJT91K0 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 91K OHM 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RAVF164DJT91K0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RAVF164DJT91K0 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RAVF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 91k |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Automotive AEC-Q200 |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| Y1365V0176BT9W | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SOIC | 956 अर्डरमा थप |
|
| EXB-34V474JV | RES ARRAY 2 RES 470K OHM 0606 | 16611 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0756R2L | RES ARRAY 2 RES 56.2 OHM 0606 | 817 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07309RL | RES ARRAY 4 RES 309 OHM 1206 | 847 अर्डरमा थप |
|
| CN34J134CT | RESARRAY0603X4 5% 130K OHM | 895 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT510K | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206 | 978 अर्डरमा थप |
|
| ACASA5002E5002P100 | RES ARRAY 4 RES 50K OHM 1206 | 821 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0786R6L | RES ARRAY 2 RES 86.6 OHM 0606 | 928 अर्डरमा थप |
|
| ORNV25022002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 894 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-271 | RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP | 832 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0191QT0W | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 808 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07698KL | RES ARRAY 4 RES 698K OHM 1206 | 960 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07243RL | RES ARRAY 4 RES 243 OHM 1206 | 979 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10966 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00570 | $0.0057 |
| 5000 | $0.00570 | $28.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।