सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CAT25-270JALF |
| LIXINC Part # | CAT25-270JALF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 1608 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CAT25-270JALF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CAT25-270JALF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CAT25 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 27 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 10 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1608, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| EXB-V4V304JV | RES ARRAY 2 RES 300K OHM 0606 | 834 अर्डरमा थप |
|
| MSP10C0115K0GEJ | RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SIP | 860 अर्डरमा थप |
|
| ORNV10025001UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 802 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-104 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP | 1585 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-564 | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP | 803 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V8V132JV | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206 | 940 अर्डरमा थप |
|
| 4310M-102-471LF | RES ARRAY 5 RES 471 OHM 10SIP | 977 अर्डरमा थप |
|
| MRS7K5BF | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 906 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V2R4JV | RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 1206 | 5854 अर्डरमा थप |
|
| SOMC160127K0GEA | RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC | 933 अर्डरमा थप |
|
| 77061564P | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP | 983 अर्डरमा थप |
|
| EXB-28N390JX | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 | 19342 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A012K20GEK | RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP | 1970 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10827 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06900 | $0.069 |
| 4000 | $0.06900 | $276 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।