सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | VSSR1603510JUF |
| LIXINC Part # | VSSR1603510JUF |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | VSSR1603510JUF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | VSSR1603510JUF |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | VSSR |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 51 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 8 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 16 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-SSOP |
| आकार / आयाम: | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.069" (1.76mm) |
| 4818P-1-950 | RES ARRAY 9 RES 95 OHM 18SOIC | 807 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07931KL | RES ARRAY 4 RES 931K OHM 1206 | 885 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0726K1L | RES ARRAY 2 RES 26.1K OHM 0606 | 932 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-563 | RES ARRAY 9 RES 56K OHM 10SIP | 920 अर्डरमा थप |
|
| YC248-JR-07130RL | RES ARRAY 8 RES 130 OHM 1606 | 932 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-071K1L | RES ARRAY 8 RES 1.1K OHM 2512 | 924 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-36R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 1206 | 923 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07665RL | RES ARRAY 4 RES 665 OHM 1206 | 952 अर्डरमा थप |
|
| CAT25-270JALF | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 1608 | 987 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V304JV | RES ARRAY 2 RES 300K OHM 0606 | 881 अर्डरमा थप |
|
| MSP10C0115K0GEJ | RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SIP | 953 अर्डरमा थप |
|
| ORNV10025001UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 876 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-104 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP | 1482 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10915 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.01080 | $1.0108 |
| 2548 | $0.96900 | $2469.012 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।