सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | Y1685V0004TT9R |
| LIXINC Part # | Y1685V0004TT9R |
| निर्माता | VPG Foil |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1505 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | Y1685V0004TT9R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | Y1685V0004TT9R |
| ब्रान्ड: | VPG Foil |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | VPG Foil |
| श्रृंखला: | VFCD1505 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Voltage Divider |
| प्रतिरोध (ओम): | 1k |
| सहिष्णुता: | ±0.01% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 2 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | ±0.01% |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | ±0.1ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 3 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 50mW |
| तापमान गुणांक: | ±0.2ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 1505 (3812 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.025" (0.64mm) |
| 4308R-102-511LF | RES ARRAY 4 RES 510 OHM 8SIP | 970 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ681CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 806 अर्डरमा थप |
|
| 4306R-101-151 | RES ARRAY 5 RES 150 OHM 6SIP | 964 अर्डरमा थप |
|
| 4814P-3-800/211 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 930 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-242LF | RES ARRAY 8 RES 2.4K OHM 16DIP | 887 अर्डरमा थप |
|
| 770101271P | RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP | 1115 अर्डरमा थप |
|
| Y4485V0083QT9L | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 853 अर्डरमा थप |
|
| 4611X-101-823LF | RES ARRAY 10 RES 82K OHM 11SIP | 981 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-2-272LF | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 950 अर्डरमा थप |
|
| 4607X-101-222LF | RES ARRAY 6 RES 2.2K OHM 7SIP | 2390 अर्डरमा थप |
|
| YC124-FR-07220KL | RES ARRAY 4 RES 220K OHM 0804 | 940 अर्डरमा थप |
|
| EXB-Q16P101J | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 1506 | 7630 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DFT9K10 | RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 1206 | 879 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10968 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.04980 | $12.0498 |
| 1000 | $12.04980 | $12049.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।