सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4608X-102-475LF |
| LIXINC Part # | 4608X-102-475LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 4.7M OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4608X-102-475LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4608X-102-475LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 4.7M |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 300mW |
| तापमान गुणांक: | ±250ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| MPMT20018001FT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 847 अर्डरमा थप |
|
| 767161274GP | RES ARRAY 15 RES 270K OHM 16SOIC | 855 अर्डरमा थप |
|
| 4116R-1-224 | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16DIP | 969 अर्डरमा थप |
|
| RM062PJ224CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 997 अर्डरमा थप |
|
| 4606X-AP2-471LF | RES ARRAY 3 RES 470 OHM 6SIP | 817 अर्डरमा थप |
|
| Y1365V0261QT9U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 888 अर्डरमा थप |
|
| TC124-FR-071K58L | RES ARRAY 4 RES 1.58K OHM 0804 | 960 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-0739K2L | RES ARRAY 4 RES 39.2K OHM 2012 | 946 अर्डरमा थप |
|
| 768161151GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC | 924 अर्डरमा थप |
|
| RMKMS816-100KBWT | SFERNICE THIN FILMS | 808 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-391LF | RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14DIP | 847 अर्डरमा थप |
|
| TC164-JR-0782KL | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 9439 अर्डरमा थप |
|
| 766143510GP | RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC | 845 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10970 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12150 | $0.1215 |
| 2000 | $0.12150 | $243 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।