सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4607X-101-682LF |
| LIXINC Part # | 4607X-101-682LF |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 6 RES 6.8K OHM 7SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4607X-101-682LF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4607X-101-682LF |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4600X |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 6.8k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 6 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 7 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 7-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 7-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.698" L x 0.098" W (17.73mm x 2.49mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.200" (5.08mm) |
| 4306M-102-393LF | RES ARRAY 3 RES 39K OHM 6SIP | 992 अर्डरमा थप |
|
| CSC06A0127K0GPA | RES ARRAY 5 RES 27K OHM 6SIP | 871 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07158KL | RES ARRAY 4 RES 158K OHM 2012 | 946 अर्डरमा थप |
|
| 767163100GP | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC | 971 अर्डरमा थप |
|
| YC324-JK-0724RL | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 2012 | 837 अर्डरमा थप |
|
| YC162-JR-07110KL | RES ARRAY 2 RES 110K OHM 0606 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT30K0 | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 0804 | 894 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-R2R-104 | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 800 अर्डरमा थप |
|
| EXB-V4V472JV | RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0606 | 35187 अर्डरमा थप |
|
| CAY16-75R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206 | 916 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-07274KL | RES ARRAY 4 RES 274K OHM 1206 | 887 अर्डरमा थप |
|
| 741X043510JP | RES ARRAY 2 RES 51 OHM 0404 | 968 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A01220RGPA | RES ARRAY 9 RES 220 OHM 10SIP | 836 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10950 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12150 | $0.1215 |
| 2000 | $0.12150 | $243 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।