सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TC124-FR-07953RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-07953RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 953 OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TC124-FR-07953RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TC124-FR-07953RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | TC124 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 953 |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| YC162-FR-076K98L | RES ARRAY 2 RES 6.98K OHM 0606 | 881 अर्डरमा थप |
|
| 767143183GP | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC | 926 अर्डरमा थप |
|
| RFS062PJ300CS | RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0603 | 846 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-0775KL | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 1206 | 952 अर्डरमा थप |
|
| YC358LJK-07360RL | RES ARRAY 8 RES 360 OHM 2512 | 843 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-07143KL | RES ARRAY 8 RES 143K OHM 1606 | 952 अर्डरमा थप |
|
| 4614X-101-221LF | RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SIP | 902 अर्डरमा थप |
|
| EXB-38V821JV | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 1206 | 4508 अर्डरमा थप |
|
| 4612X-102-182LF | RES ARRAY 6 RES 1.8K OHM 12SIP | 916 अर्डरमा थप |
|
| 4608X-102-822LF | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 8SIP | 940 अर्डरमा थप |
|
| CAY16A-223J4LF | RESARRAYA 4X0603 22K 5% 63MW CON | 920 अर्डरमा थप |
|
| 4816P-T01-824LF | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC | 946 अर्डरमा थप |
|
| CSC10A03150RGPA | RES ARRAY 5 RES 150 OHM 10SIP | 846 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10865 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।