सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 767141562GP |
| LIXINC Part # | 767141562GP |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 767141562GP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 767141562GP |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 767 |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 5.6k |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 13 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 14 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 100mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.093" (2.36mm) |
| 4610X-102-564LF | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 10SIP | 807 अर्डरमा थप |
|
| CRA06P0831K30JTA | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206 | 930 अर्डरमा थप |
|
| YC158TJR-07470RL | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206 | 861 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-2-561 | RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14DIP | 835 अर्डरमा थप |
|
| AF162-JR-074K3L | RES ARRAY 2 RES 4.3K OHM 0606 | 957 अर्डरमा थप |
|
| 768201222GPTR13 | RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC | 938 अर्डरमा थप |
|
| 752091683GP | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 9SRT | 851 अर्डरमा थप |
|
| YC162-FR-0711K8L | RES ARRAY 2 RES 11.8K OHM 0606 | 997 अर्डरमा थप |
|
| 742X0838202FP | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 | 926 अर्डरमा थप |
|
| 4310R-101-301 | RES ARRAY 9 RES 300 OHM 10SIP | 861 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-074K87L | RES ARRAY 4 RES 4.87K OHM 2012 | 879 अर्डरमा थप |
|
| EXB-F8V823G | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP | 2374 अर्डरमा थप |
|
| 4309R-101-821LF | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 9SIP | 943 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10923 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 1008 | $0.95127 | $958.88016 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।