सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 4308R-101-471 |
| LIXINC Part # | 4308R-101-471 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 4308R-101-471 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 4308R-101-471 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | 4300R |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Bussed |
| प्रतिरोध (ओम): | 470 |
| सहिष्णुता: | ±2% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 7 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | 50ppm/°C |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 200mW |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-SIP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SIP |
| आकार / आयाम: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.195" (4.95mm) |
| 742C083121GP | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RAVF164DJT150K | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 1206 | 878 अर्डरमा थप |
|
| AF164-FR-07267KL | RES ARRAY 4 RES 267K OHM 1206 | 810 अर्डरमा थप |
|
| 4308H-102-823 | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 8SIP | 886 अर्डरमा थप |
|
| CAY17-202JALF | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1206 | 827 अर्डरमा थप |
|
| ORNTV25025002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 846 अर्डरमा थप |
|
| YC324-FK-07330RL | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 2012 | 975 अर्डरमा थप |
|
| 4308R-101-390 | RES ARRAY 7 RES 39 OHM 8SIP | 951 अर्डरमा थप |
|
| MSP08C032K20GEJ | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP | 1188 अर्डरमा थप |
|
| 4612X-102-271LF | RES ARRAY 6 RES 270 OHM 12SIP | 893 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-R2R-103LF | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 939 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DFT5K10 | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 0804 | 872 अर्डरमा थप |
|
| CAT16-104J8LF | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2506 | 4819 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10903 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62510 | $0.6251 |
| 2000 | $0.45500 | $910 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।